Būkime atsargūs

ES projektas

Projektai
ES paramos projektas „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“. PDF Spausdinti El.paštas

alt 

Tauragės r. Gaurės pagrindinė mokykla  dalyvauja įgyvendinant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Projektui įgyvendinti skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 6950880,43 Eur, iš jų Tauragės r. Gaurės pagrindinės mokyklos 1–4 kl.– 2666,84 Eur.

Projekto trukmė: 28 mėn. (2017 m. kovo 22 d. – 2019 m. liepos 22 d.)

Daugiau informacijos apie projektą rasite:

https://www.sac.smm.lt/projektai-ir-programos/projektai/vykdomi-projektai/es-projektai/

http://www.vedlys.smm.lt/

 

 

 
„10 klasės mokinių matematinio raštingumo gerinimas“. PDF Spausdinti El.paštas

 
Olweus susirinkimas PDF Spausdinti El.paštas

Įvyko antrieji Olweus programos kokybės užtikrinimo sistemos (OPKUS) diegimo mokykloje susirinkimai. Jų metu buvo stebimi filmai ir aptariami patyčių sprendimo būdai.

Skaityti daugiau...
 
Sėkmingai įgyvendintas projektas "Žalioji klasė" PDF Spausdinti El.paštas

Šaltą ir snieguotą žiemos vakarą, prisiminkime praėjusių metų birželį. Kuomet, buvo šilta ir smagu, ir net lietus nebuvo baisu. Tas birželis Tauragės r. Gaurės pagrindinei mokyklai buvo šiek tiek kitoks. Pastarieji dalyvavo Geridarbai.lt konkurse ir laimėjo 1500€ savo projekto įgyvendinimui.

 

Skaityti daugiau...
 
Projektai PDF Spausdinti El.paštas

,,Sveika vasarėlė 2016“

Septynias  dienas mokinukai buvo kviečiami į dieninę stovyklą ,,Sveika vasarėlė 2016“. Birželio 2-ąją Gaurės, Eičių ir Baltrušaičių mažiausiems surengtas renginys ,,Mano spalvoti norai ir svajonės“, kurio metu vyko piešimo ant asfalto konkursas, linksmosios estafetės, dėlionių, lankstinių iš popieriaus varžybos ir kt. Geriausiai pasirodę mokinukai buvo apdovanoti. Turistinių dienų su nakvyne Pagramančio regioniniame parke metu mokiniai ėjo į pažintinį žygį pėsčiomis su žygio vadovu Sauliumi Bagdonu,  plaukė baidarėmis. Pažintinės dienos Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre metu mokiniai kūrė įvairius rankdarbius, mokėsi liaudies šokių ir žaidimų, žiūrėjo spektaklį. ,,Šauliška“ dienelė ,,To dar nebuvo“ su LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės šauliais ir mokytoju Viktoru Šauliu atnešė daug smagių įspūdžių. Vyko Šaulių organizacijos pristatymas, rungtys, estafetės, sportinės varžybos, judrieji žaidimai pakeistomis taisyklėmis. Renginyje dalyvavo Jurbarko rajono Skalvijos vaikų globos namų šeimyna "Draugystė". Ekskursijoje į Klaipėdą dalyvavo specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai. Jie stebėjo delfinų pasirodymą, apsilankė mini zoologijos sode. Ekskursijų dienos metu aplankyta kaimyninė Latvija – Ryga, Jūrmala. Vyko apžvalginė ekskursija su gidu pėsčiomis po Latvijos sostinės Rygos senamiestį: pilis - Latvijos prezidento rezidencija, Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras, Šv. Petro bažnyčia, paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, Juodagalvių riterių rūmai, Laisvės paminklas. Vėliau lankytasi Jūrmaloje, maudytasi  „Livu“ vandens parke.

 

Skaityti daugiau...
 


Pamokų laikas

I PAMOKA   08:20 - 09:05
II PAMOKA  09:15 - 10:00
III PAMOKA 10:10 - 10:55
IV PAMOKA  11:20 - 12:05
V PAMOKA   12:25 - 13:10
VI PAMOKA  13:20 - 14:05
VII PAMOKA 14:10 - 14:55

Mes prieš patyčias

Tėvų linija

Moodle aplinka

 
 
Design by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de