Būkime atsargūs

ES projektas

Pasiekimai
Sportiniai pasiekimai PDF Spausdinti El.paštas

LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNĖS


Pasiekimai rajone

Futbolas 5x5 (mergaitės – II vieta; berniukai – IV vieta)

Krepšinis 3x3 (mergaitės – I vieta; berniukai – IV vieta)

Stalo tenisas (mergaitės – I vieta; berniukai – II vieta)

Tinklinis (mergaitės – III vieta; berniukai – IV vieta)

Kvadratas (mergaitės – IV vieta; berniukai – I vieta)

 

Pasiekimai respublikoje

Zoninės varžybos

Krepšinis (mergaitės - IV vieta)

Kvadratas (berniukai – IV vieta)

 

Tarpzoninės varžybos

Stalo tenisas (mergaitės – II vieta)

Kokių būrelių veikla buvo sėkminga? – stalo teniso.

 
Konkursai ir olimpiados PDF Spausdinti El.paštas

 

2017-2018 m.m.

 

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė,

klasė

Pasiekimai

Ugdęs mokytojas

1

2

3

4

1.

Tadas Vasiliauskas, 7 kl.

III vieta rajoninėje biologijos olimpiadoje

G.Naryškina

2.

Eimantas Maslovas, 10 kl.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“.

VII vieta iš 10 geriausiųjų Tauragės r. savivaldybėje.

A.Spūdvilienė

3.

Tadas Vasiliauskas, 7 kl.

II vieta rajoninėje lietuvių kalbos olimpiadoje.

Br. Adomavičienė

4.

Eimantas Maslovas, 10 kl.

III vieta rajoninėje geografijos olimpiadoje

G.Augaitienė

5.

Laura Capaitė, 10 kl.

Agnė Jasūdaitė, 10 kl.

Karolina Ambrozaitė, 9 kl.

Fausta Tamošaitytė, 8 kl.

II vieta rajono kaimo vietovių BLM krepšinio 3x3 varžybose

V.Šaulys

6.

Laura Capaitė, 10 kl.

Iveta Andronatijūtė, 8 kl.

Aušra Dambrauskaitė, 6 kl.

Emilija Lekutytė, 4 kl.

I vieta Tauragės PRC taurei laimėti stalo teniso varžybose

V.Šaulys

7.

Karolina Ambrozaitė, 8 kl

Iveta Andronatijūtė, 8 kl.

Aušra Dambrauskaitė, 6 kl.

Emilija Lekutytė, 4 kl.

I vieta rajono kaimo vietovių BLM stalo teniso varžybose

V.Šaulys

8.

Iveta Andronatijūtė, 7 kl.

Aušra Dambrauskaitė, 6 kl.

Paulina Kasputytė, 3 kl.

II vieta LMŽ tarpzoninėse BLM stalo teniso varžybose

V.Šaulys

9.

Laura Capaitė, 10 kl.

Iveta Andronatijūtė, 8 kl.

Aušra Dambrauskaitė, 6 kl.

Emilija Lekutytė, 4 kl.

I, II, III vietos stalo teniso varžybose Gaurės olimpinėse žaidynėse

V.Šaulys

10.

Eimantas Maslovas, 10 kl.

Respublikinio konkurso „Laiškas Adventui“ laureatas.

R.Katauskienė

11.

Dmitrij Mačiulis, 10 kl.

IV vieta rajoninėje technologijų olimpiadoje

D.Jakaitis

12.

Aušra Dambrauskaitė, 6 kl.

Padėka už dalyvavimą rajoninėje 5-6 klasių mokinių anglų kalbos komandinėje olimpiadoje.

I.Kalkovienė

13.

Tadas Vasiliauskas, 7 kl.

Tautvydas Jakubauskas, 7 kl.

Padėka už dalyvavimą rajoninėje 7-8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje.

I.Kalkovienė

14.

Fausta Tamošaitytė, 8 kl.

Lukas Bogušas, 10 kl.

Laura Capaitė, 10 kl.

Greta Jacikaitė, 10 kl.

Agnė Jasūdaitė, 10 kl.

Eimantas Maslovas, 10 kl.

Padėka už dalyvavimą anglų kalbos popietėje „Let s have some fun“.

I.Kalkovienė

15.

Lukas Bogušas, 10 kl.

Diplomas už labai gerai atliktą vertimą iš anglų kalbos respublikiniame vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis 2018“.

I.Kalkovienė

16.

Eimantas Maslovas, 10 kl.

Respublikinio konkurso „Laiškas Adventui“ laureatas.

S.Jakštienė

17.

Dmitrij Mačiulis, 10 kl.

Rajoninio piešinių konkurso „Lietuvos paaukojimas Nekaltajai Marijos Lietuvos Globėjos Širdžiai“ laureatas.

S.Jakštienė

18.

Laura Capaitė, 10 kl.

Agnė Jasūdaitė, 10 kl.

III vieta respublikinėje 8-12 klasių mokinių konferencijoje už skaitytą pranešimą „Gaurės žmonių kasdienybė tarpukariu, sovietmečiu ir dabar“.

A.Norvilienė

19.

Vita Bogušaitė, 4 kl.

Padėkos raštas už dalyvavimą tarptautiniame piešinių konkurse „Tėvynės labui“.

S.Šaulienė

20.

Nerijus Krumpalcas, 7 kl.

Padėkos raštas už dalyvavimą respublikinėje mokinių fotografi- jų parodoje „Šimtmečio Lietuva mano akimis“.

S.Šaulienė

21.

Silvija Drohnerytė, 7 kl. (spec. poreikių)

Padėkos raštas už dalyvavimą respublikiniame piešinių konkurse „Tu - mano brangiausia“.

S.Šaulienė

22.

Silvija Drohnerytė, 7 kl. (spec. poreikių)

Matas Jankauskas, PUG

Padėkos raštas už dalyvavimą respublikinėje mokinių darbų parodoje „100 gražiausių žodžių Lietuvai“.

S.Šaulienė

23.

Gustas Jonikas, IUG

Padėkos raštas už dalyvavimą respublikinėje mokinių darbų parodoje „100 gražiausių žodžių Lietuvai“.

S.Gestautienė

24.

Kristupas Vitkus, 3 kl.

Henrietė Kvederytė, 3 kl.

Vita Bogušaitė, 4 kl.

Toma Tinginytė, 4 kl.

Marijus Eičas, 3 kl.

Jonas Kvedys, 3 kl.

2-ojo lygmens diplomas. Tarptautinio anglų k. „Kings“ finalo dalyvis (-ė).

A.Biknerienė

Eil.

Nr.

Mokinio vardas, pavardė,

klasė

Pasiekimai

Ugdęs mokytojas

SPEC. POREIKIŲ MOKINIŲ DALYVAVIMAS KONKURSUOSE

1.

Svajūnas Bernotas, IUG

Nerijus Krumpalcas, 7 kl.

Respublikinėje vaikų kūrybinių darbų parodoje „100 gražiausių žodžių Lietuvai“

E.Kaminskienė

2.

Aironas Smirnovas, PUG

Joris Bobikaitis, 1 kl.

Vanesa Galvanauskaitė, 3 kl.

Deividas Bogušas, 4 kl.

Deividas Kairaitis, 4 kl.

Janina Miklaševičiūtė, 4 kl.

Tarptautiniame projekte „Draugys-

tės pynė“

E.Kaminskienė

3.

Janina Miklaševičiūtė, 4 kl.

Ernestas Krumpalcas, 5 kl.

Tarptautinėje priešmokyklinio ug- dymo ir bendrojo ugdymo įstaigų ugdytinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kūrybinių atvirukų virtualioje parodoje „Laiškas mano svajonei“, skirtame tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti.

E.Kaminskienė

4.

Laurynas Petrošius, 2 kl.

Deividas Bogušas, 4 kl.

Respublikinėje atvirukų parodoje „Linkėjimai Lietuvai“

E.Kaminskienė

5.

Aironas Smirnovas, PUG

Joris Bobikaitis, 1 kl.

Deividas Bogušas, 4 kl.

Deividas Kairaitis, 4 kl.

Tarptautinėje kūrybinių darbų fotografijų parodoje „Pučiu ir kuriu“

E.Kaminskienė

6.

Silvija Drohnerytė, 7 kl.

Nerijus Krumpalcas, 7 kl.

Respublikiniame projekte „Margu- čių kraitė“

E.Kaminskienė

 

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Katauskienė

 

 


Pamokų laikas

I PAMOKA   08:20 - 09:05
II PAMOKA  09:15 - 10:00
III PAMOKA 10:10 - 10:55
IV PAMOKA  11:20 - 12:05
V PAMOKA   12:25 - 13:10
VI PAMOKA  13:20 - 14:05
VII PAMOKA 14:10 - 14:55

Mes prieš patyčias

Tėvų linija

Moodle aplinka

 
 
Design by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de