Būkime atsargūs

ES projektas

Opkus veiklos planas
Mokymosi ir supervizijų grupių susirinkimas PDF Spausdinti El.paštas

PER rudens mokinių atostogas įvyko OLWEUS programos kokybės užtikrinimo sistemos (OPKUS) mokymosi ir supervizijų grupių susirinkimas. Visoms grupėms Viktoras pravedė užsiėmimą iš Olimpinės kartos.  Stebėjome filmukus apie emocijas, poveikį vaikams, kurie daug laiko praleidžia prie ekranų.  Vėliau savo grupėse aptarėme stebėtus filmukus.

                                                                                 OPKUS koordinatorė Loreta Lesnickienė

 
Koordinacinis komitetas PDF Spausdinti El.paštas

Olweus programos kokybės užtikrinimo sistemos (OPKUS)  koordinacinis komitetas:

Kęstutis Makauskas – direktorius (koordinacinio komiteto vadovas);

Rita Katauskienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui (koordinacinio komiteto vadovo pavaduotoja);

Artūras Lobinas – direktoriaus pavaduotojas ugdymui (narys);

Loreta Lesnickienė – socialinė pedagogė (narė);

Eglė Kaminskienė – specialioji pedagogė-logopedė (narė);

Valentinas Krūgelis – direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams (narys);

Neringa Šlepavičienė – sveikatos priežiūros specialistė (narė);

Aušra Norvilienė – grupės lyderė (narė);

Galina Naryškina – grupės lyderė (narė);

Vida Stulgienė – grupės lyderė (narė);

Sigita Šaulienė – grupės lyderė (narė);

Viktoras Šaulys – grupės lyderis (narys);

Angelė Spūdvilienė – grupės lyderė (narė);

Dovilė Jakubavičienė – tėvų atstovė (narė);

Rasa Vasiliauskienė – tėvų atstovė (narė);

Gabrielė Vedeckytė – mokinių atstovė (narė);

Laura Capaitė – mokinių atstovė (narė).

 

Olweus programos kokybės užtikrinimo sistemos (OPKUS)  koordinatorė socialinė pedagogė Loreta Lesnickienė.

 

Olweus programos diegimo mokykloje supervizijų grupės:

I grupė

Aušra Norvilienė  – grupės lyderė;

Galina Naryškina – grupės lyderė;

Bronislava Baciuškienė – grupės narė;

Ona Balčiauskienė – grupės narė;

Rima Čereškevičienė – grupės narė;

Regina Černauskienė – grupės narė;

Vitalija Daukėlienė – grupės narė;

Daiva Eičienė – grupės narė;

Erika Endriekienė – grupės narė;

Sonata Gestautienė  – grupės narė.

Skirmutė Jakštienė - grupės narė;

Rita Katauskienė – grupės narė;

Mindaugas Macijauskas - grupės narys.

II grupė

Vida Stulgienė - grupės lyderė;

Sigita Šaulienė -  grupės lyderė;

Kristina Aputienė - grupės narė;

Reda Balkauskienė - grupės narė;

Vaidas Gargasas – grupės narys;

Lina Girgždienė - grupės narė;

Darius Jakaitis – grupės narys;

Valė Jurgilienė - grupės narė;

Neringa Šlepavičienė  - grupės narė;

Tomas Šimkus - grupės narys;

Loreta Lesnickienė - grupės narė;

Arvida Lobinienė - grupės narė;

Kęstutis Makauskas - grupės narys;

Aidas Rudys - grupės narys.

 

III grupė

Viktoras Šaulys  - grupės lyderis;

Angelė Spūdvilienė -  grupės lyderė;

Bronislava Adomavičienė – grupės narė;

Gražina Augaitienė - grupės narė;

Aušra Biknerienė - grupės narė;

Irena Kalkovienė - grupės narė;

Valentinas Krūgelis - grupės narys;

Artūras Lobinas - grupės narys;

Virginija Makauskienė - grupės narė;

Evelina Norušienė – grupės narė;

Eglė Kaminskienė – grupės narė;

Jolita Rudienė - grupės narė;

Lina Šatkuvienė - grupės narė.

 
Opkus pažymėjimas PDF Spausdinti El.paštas

 
Opkus sertifikatas PDF Spausdinti El.paštas

 

 

 
Veiklos planas PDF Spausdinti El.paštas

2018- 2019 m.m.

Attachments:
Download this file (Opkus planas.pdf)Opkus planas.pdf
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 2

Pamokų laikas

I PAMOKA   08:20 - 09:05
II PAMOKA  09:15 - 10:00
III PAMOKA 10:10 - 10:55
IV PAMOKA  11:20 - 12:05
V PAMOKA   12:20 - 13:05
VI PAMOKA  13:15 - 14:00
VII PAMOKA 14:05 - 14:50
Pamokų tvarkaraštis

Mes prieš patyčias

Tėvų linija

Moodle aplinka

 
 
Design by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de