Mokyklos kodas 190469475
gauresmokykla@epastas.lt

,,Sveikos vasarėlės" mažyliai ir jų tėveliai svečiuojasi pas gyvūnus PDF Spausdinti El.paštas

Gaurės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės darželinukai apsilankė S. Klymanto gyvūnų priežiūros prieglaudoje. Čia vaikučiai atvyko kartu su tėveliais, savo sesėm, broliais ar močiute. Augintiniams atvežė lauktuves, kuriomis mielai maitino gyvūnus. Sodybos šeimininkas Sigitas atvėrė visas dureles, vartelius, dalinosi visais rūpesčiais ir džiaugsmais, priglaudus '' rastinukus''.

Ir ko tik čia nėra. Mes kasmet čia vykstame, bet kiekviena išvyka duoda tokių gerų emocijų, kad norisi sugrįžti ir glostyti, priglausti, palaikyti rankose mielus gyvūnėlius. Nustebom, kad vaikai neturi baimės ropliams. Šiandien ant jų rankų raitėsi ne mūsų kraštų žaltys. Tėveliai lietė, glostė , ėmė į rankas smauglį. Vaikai po sodybą vaikščiojo kartu su gandru. Sigitas pamokino kaip pamaitinti 2 savaičių gandriukus, perspėjo kaip reikia saugotis poniukų ir kas nepatinka jo augintiniams. Šauniai ir drausmingai Godutei šeimininkas padarė siurprizą. Ji trumpai pajodinėjo ant asiliuko. Išvykos pabaigoje visi nusifotografavome kartu su priglaustų gyvūnų mylėtoju Sigitu Klymantu, kuris pasidžiaugė mūsų tęstine ekskursija į šią prieglaudą. Vaikai , iš mokytojų gavę po balioną, laimingi straksėjo aplink tėvelius ir nekantravo , nes sugrįžus namo, reikės nupiešti patį įsimintiniausią gyvūną. Vertinkime tai, ką netoliese nukeliavę , galime pamatyti.

Visiems geros vasaros linki mokytojos Sigita Šaulienė ir Sonata Gestautienė

Pamokų tvarkaraštis