Mokyklos kodas 190469475
gauresmokykla@epastas.lt

Savaitė ,,Dovanų dirbtuvėje" PDF Spausdinti El.paštas

Gaurės pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai visą savaitę plušėjo ,,Dovanų dirbtuvėje‘‘. Vaikučiai nuoširdžiai piešė savo šeimą, kurioje augti saugu ir gera. Sužinojo kokiais maloniniais žodžiais galima kreiptis į savo šeimos narius, kas yra artimieji giminaičiai ir kaip juos vadinti, mokėsi sudaryti savo giminės medį pagal schemą. Klausėsi ir dainavo širdžiai mielas daineles apie šeimą, mamą, tėtį, senelius. Dailiai rašė raideles, išmoktas lipdė ir iš jų kūrė raidžių paveikslus. Daug dėmesio skyrė ir seneliams. Juk seneliai užaugino jų mamas ir tėčius, turi daug patirties ir išminties. Senelių ir dainos kitokios, pasakos ilgos, o kartais ir be galo. Galima su jais daug ką nuveikti, kartu pasidarbuoti jų ūkyje. Vaikučiai savo mielus senelius įamžino piešiniuose, kūrybiniuose darbuose.

Pati geriausia dovana mamytei – kasdieninė pagalba įvairiuose darbuose pagal galimybes. Mūsų ugdytiniai kartu su mamytėm kepė blynų tortą, džiaustė skalbinius, juos padėjo
sulankstyti ir sudėti, tvarkėsi, laistė augalus. Vaikučiai, norėdami padėkoti mamytėms už begalinę
meilę ir rūpestį, sukūrė pačius gražiausius, netikėčiausius savo mamyčių portretus.
Dėkojame tėveliams už pagalbą, gražias fotografijas, video įrašus.

Mokytojos Sigita Šaulienė, Sonata Gestautienė

Pamokų tvarkaraštis