Mokyklos kontaktai

Mokyklos kodas 190469475
Adresas Gėlių g. 4, Gaurės mstl.,
LT-73111
Tauragės r., tel./faks.
(8 446) 46 475
El. p. gauresmokykla2015@gmail.com
gauresmokykla@epastas.lt

Būkime atsargūs

ES projektas

NETRADICINIO UGDYMO DIENOS birželio 1-19 d. PDF Spausdinti El.paštas

NETRADICINIO UGDYMO DIENOS GAURĖS PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

2020 m. birželio 1-19 d.

 

Data

Veikla

Dalyvauja

Atsakingas

2020-06-01

(pagal sudarytą grafiką)

Interaktyvių estafečių ruožas, batutų linksmybės, skirtos Tarptautinei vaikų gynimo dienai (apmokės Tauragės visuomenės sveikatos biuras, piešimo ant asfalto konkursas, didžiausio muilo burbulo konkursas, kt. (dalyvauja Gaurės pagrindinės mokyklos, Eičių ir Baltrušaičių skyrių mokiniai)

0-10 klasių mokiniai

Klasių vadovai

R.Katauskienė

D.Rimgailaitė

L.Lesnickienė

 

2020-06-01

22.15 val.

Kinas po atviru dangumi, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai ,,Augintiniai susivienija“ (dalyvauja Gaurės pagrindinės mokyklos, Eičių ir Baltrušaičių skyrių mokiniai ir jų tėveliai, Skalvijos vaikų globos namų  šeimyna ,,Draugystė“)

0-10 klasių mokiniai

R.Katauskienė

Klasių vadovai

V.Krūgelis

,,Kino zona“

2020-06-02

,,Važiuojam pas keturias pėdutes!” – išvyka į S.Klymanto sodybą Tauragės r. Rūgalių k. Po išvykos surengiama mokinių piešinių ir darbelių paroda ,,Gyvūnai”.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės aukėtiniai

S.Gestautienė

S.Šaulienė

 

2020-06-02

Kūrybinės dirbtuvės ,,Sveika, vasara“ Eičių ir Baltrušaičių skyriuose, Gaurės pagrindinėje mokykloje (ugdymo įstaigoje arba nuotoliniu būdu).

0-4 klasių mokiniai

R.Černauskienė

O.Balčiauskienė

D.Eičienė

L.Šatkuvienė

A.Lobinienė

2020-06-02

Netradicinės pamokos 5-10 klasių mokiniams

5-10 klasių mokiniai

Dalykų mokytojai

2020-06-03

,,Važiuojam!” Išvyka į Viešvilės valstybinį gamtinį rezervatą. Teminė ekskursija.

1,3 klasių mokiniai

A.Lobinienė

A.Lobinas

T.Šimkus

2020-06-03

Pasiruošimas pilietinei iniciatyvai ,,Vilties aitvaras“

1-10 klasių mokiniai

Dalykų mokytojai

2020-06-04

13.00 val.

Literatūrinė virtuali edukacija su

rašytoja ir iliustruotoja Kotryna Zyle - mitologijos pamoka pagal knygą ,,Didžioji būtybių knyga“.

1-4 klasių mokiniai

L.Šatkuvienė

A.Lobinienė

O.Balčiauskienė

2020-06-04

Virtuali mokinių darbų paroda, skirta pilietinei iniciatyvai ,,Vilties aitvaras“ (mokinių darbų nuotraukų koliažai)

5-10 klasių mokiniai

Klasių auklėtojai

R.Katauskienė

2020-06-05

Kūrybinės dirbtuvės ,,Sveika, vasara“

5-10 klasių mokiniai

Technologijų ir dailės mokytojai

2020-06-05

Edukacinė veikla  „Linksmai keliauk ir pažink Rambyno regioninį parką“, pramogos Taurų nuotykių parke.

2,4 klasių mokiniai

L.Šatkuvienė

R.Katauskienė

Data

Veikla

Dalyvauja

Atsakingas

2020-06-05

Netradicinės pamokos pradinių  klasių mokiniams

1-4 klasės

A.Lobinienė

O.Balčiauskienė

2020-06-08

10.00 val.

Virtualios realybės pramogos su VR taškas ir ,,Kalbų centro“ edukacija.

Užsiregistravę mokiniai (15)

R.Katauskienė

M.Macijauskas

2020-06-08

Netradicinės pamokos

5-10 klasių mokiniams

Dalykų mokytojai

2020-06-09

10.00 val.

Gamtos fotografo ir knygų autoriaus Mariaus Čepulio gamtos edukacija ,,Visa tiesa apie gyvūnus“ – virtualus susitikimas.

5, 6 klasių mokiniai

R.Katauskienė

B.Adomavičienė

A.Spūdvilienė

2020-06-09

11.00 val.

Literatūrinė edukacija su

rašytoja ir iliustruotoja Kotryna Zyle -  pagal mistinį romaną ,,Sukeistas“.

7-10 klasių mokiniai

A.Norvilienė

S.Šaulienė

V.Šaulys

R.Čereškevičienė

2020-06-10

Globalaus jaunimo festivalis virtualiai -  Pokyčių temai skirti renginiai

5-10 klasių mokiniai

Klasių vadovai

Dalykų mokytojai

2020-06-11

Globalaus jaunimo festivalis virtualiai -  Darnaus gyvenimo temai skirti renginiai

5-10 klasių mokiniai

Klasių vadovai

Dalykų mokytojai

2020-06-12

Globalaus jaunimo festivalis virtualiai -  Kultūros ir improvizacijų  temoms skirti renginiai

5-10 klasių mokiniai

Klasių vadovai

Dalykų mokytojai

2020-06-15

Skaniosios kūrybinės dirbtuvės – pažintis su konditerio profesija, sveikuoliškų batonėlių gamyba su ,,Sigridos saldi pasaka“  bei išvyka į Taurų nuotykių parką

5 klasės mokiniai

A.Spūdvilienė

L.Lesnickienė

2020-06-15

Netradicinės pamokos 6-10 klasių mokiniams

6-10 klasių mokiniai

Dalykų mokytojai

2020-06-16

Edukacinis interaktyvus pėsčiųjų žygis ,,Pažink Gaurę“.

5-10 klasių užsiregistravę mokiniai

A.Norvilienė

G.Augaitienė

Klasių auklėtojai

2020-06-17

,,Važiuojam!” Išvyka į Viešvilės valstybinį gamtinį rezervatą. Teminė ekskursija 3 km ilgio maršrutui

6 klasės mokiniai

B.Adomavičienė

I.Kalkovienė

T.Šimkus

2020-06-17

Gamtos mokslų diena

5, 7-10 klasių mokiniams

M.Macijauskas

G.Naryškina

Dalykų mokytojai

2020-06-18

Muzikos ir sporto diena

5-10 klasių mokiniams

V.Šaulys

V.Stulgienė

 

2020-06-19

 Baidarių žygis – dešimtokų išleistuvės ,,Žemyn Šešuvimi“.

10 klasės mokiniai

V.Šaulys

M.Macijauskas

2020-06-19

Tvarkos ir atsiskaitymų diena

5-9 klasių mokiniai

Klasių vadovai



Batutų grafikas birželio 1 d.

 

1.GAURĖ 10.00-10.40  val.

 

  1. Urtė Alkėnaitė
  2. Marta Jankauskaitė
  3. Markas Jankauskas
  4. Austėja Kalinskaitė
  5. Nojus Jakubavičius
  6. Paulius Macijauskas
  7. Dominykas Martusevičius
  8. Emilė Martusevičiūtė
  9. Eimantas Šatkus
  10. Kajus Jogaila Pikoraitis
  11. Aušrinė Lobinaitė
  12. Eimantas Pruckus
  13. Matas Jankauskas
  14. Ugnė Katauskytė
  15. Agnė Kolbergytė

 

 

 

 

2. EIČIAI   10.45-11.25 val.

(veš Eičių bendruomenės autobusas ir mokyklinis (10.15 val. bus Eičiuose)

 

  1. Pijus Lenkaitis
  2. Austėja Čerkauskaitė
  3. Lėja Čerkauskaitė
  4. Gabrielė Petkutė
  5. Dreikas Erikas Sabockis
  6. Arnas Uginčius
  7. Gustas Abukevičius
  8. Arėjus Audzijonis
  9. Armandas Čeida
  10. Arijana Dumšaitė
  11. Aistis Geštautas
  12. Olivija Juščenko
  13. Džesika Sabockytė
  14. Gabrielė Bartkevičiūtė
  15. Kajus Būzius
  16. Akvilė Mockevičiūtė

 

 

 

3. BALTRUŠAIČIAI  11.30 – 12.10 val.

(veš mokyklinis (11.10 val. bus Baltrušaičiuose) ir Mindaugas Macijauskas)

 

  1. Urtė Dumčiūtė
  2. Emilija Bernotaitė
  3. Kamilė Austynaitė
  4. Paulina Austynaitė
  5. Austėja Jecevičiūtė
  6. Gabrielius Tuma
  7. Augustė Andreikėnaitė
  8. Emilija Bagdonaitė
  9. Aironas Smirnovas
  10. Kajus Bernotas
  11. Joris Bobikaitis
  12. Domas Balilionis
  13. Armandas Jukna
  14. Kristupas Vitkus
  15. Andželika Bagdonaitė
  16. Iveta Bagdonaitė
  17. Edvardas Šlepavičius
  18. Sandra Smirnovaitė

 

 

 

4. EIČIAI  12.15-12.55 val.

(veš Eičių bendruomenės autobusas ir mokyklinis (11.50 val. bus Eičiuose)

 

  1. Vanesa Galvanauskaitė
  2. Klaudijus Grigaitis
  3. Nojus Kasnauskas
  4. Emilija Capaitė
  5. Janina Miklaševičiūtė
  6. Orestas Kazimieras Nagulevičius
  7. Saulė Šuopytė
  8. Oksana Uginčiūtė
  9. Auksė Čereškaitė
  10. Jonas Grigaitis
  11. Akvilė Armonaitė
  12. Denisa Grigaitytė
  13. Neda Kasnauskaitė
  14. Valdas Kubertavičius
  15. Skaistė Pranckaitytė
  16. Gabrielė Vedeckytė
  17. Aironas Norkas

5.MILGAUDŽIAI   13.00 – 13.40 val.

(veš mokyklinis autobusas (12.40 val. bus Milgaudžiuose)

  1. Arūnė Jonikaitė
  2. Austėja Račkauskaitė
  3. Gustas Jonikas
  4. Faustas Kyliavas
  5. Edvinas Giedra
  6. Rūta Valskytė
  7. Laurynas Petrošius
  8. Henrietė Kvederytė
  9. Marijus Mikalauskas
  10. Nedas Bakšys
  11. Deividas Kairaitis
  12. Karolis Valskis
  13. Tomas Bakšys
  14. Tadas Vasiliauskas
  15. Karolina Ambrozaitė
  16. Deimantė Valskytė
  17. Aidas Gajauskas
  18. Raidas Milašius
  19. Ridas Milašius

 

 

6. KUNIGIŠKIAI – GAURAIČIAI  13.45-14.25 val.

(veš mokyklinis autobusas (13.35 val. bus Kunigiškiuose)

 

  1. Robertas Mickus (Bernotiškė)
  2. Samanta Lenktytė
  3. Neida Šiaudvytytė
  4. Matas Kvedaravičius
  5. Domas Venckus
  6. Justas Markinas
  7. Tajus Šiaudvytis
  8. Emilijus Ambrozas
  9. Augustas Ambrozas
  10. Goda Venckutė
  11. Mindaugas Račkauskas
  12. Viktorija Račkauskaitė
  13. Redas Rimkus
  14. Augustas Skirius
  15. Justinas Skirius
  16. Goda Macijauskaitė

 

 

 

7. GAURĖ – STIRBAIČIAI   14.30-15.10 val.

(veš Mindaugas Macijauskas (14.10 val. bus Stirbaičiuose)

 

  1. Aurimas Tamošaitis
  2. Inesa Dambrauskaitė
  3. Fausta Kasputytė
  4. Marijus Eičas
  5. Ieva Kasputytė
  6. Paulina Kasputytė
  7. Egidijus Tamošaitis
  8. Emilija Lekutytė
  9. Titas Rušinas
  10. Mindaugas Tamošaitis
  11. Toma Tinginytė
  12. Jonas Kvedys
  13. Ernestas Krumpalcas
  14. Mantvydas Tamošaitis
  15. Aušra Dambrauskaitė
  16. Evangelos Sotiriou Trichias
  17. Silvija Drohnerytė
  18. Virginija Drohnerytė
  19. Nerijus Krumpalcas

 

 

 

Attachments:
Download this file (Batutų sąrašas.doc)Batutų sąrašas.doc
 

Pamokų laikas

I PAMOKA   08:20 - 09:05
II PAMOKA  09:15 - 10:00
III PAMOKA 10:10 - 10:55
IV PAMOKA  11:20 - 12:05
V PAMOKA   12:20 - 13:05
VI PAMOKA  13:15 - 14:00
VII PAMOKA 14:05 - 14:50
Pamokų tvarkaraštis

Mes prieš patyčias

Tėvų linija

Moodle aplinka

 
 
Design by guenstige.shop-stadt.de & go-windows.de